Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Manchester City poinformował, że trener Pep Guardiola przeszedł rutynową operację związaną z problemami z plecami i wróci na ławkę trenerską dopiero po przerwie międzynarodowej.

Klub potwierdził, że 52-latek poleciał do Barcelony na nagłą operację, którą przeprowadziła dr Mireia Illuec.

The Citizens poinformowali również, że asystent trenera, Juanma Lillo przejmie obowiązki szkoleniowe pierwszego zespołu oraz poprowadzi drużynę w dwóch najbliższych spotkaniach Premier League przed przerwą na mecze międzynarodowe.

– Pep Guardiola przeszedł dziś rutynową operację związaną z problemem z plecami. Trener Manchesteru City od jakiegoś czasu cierpiał na silny ból pleców i poleciał do Barcelony na pilną operację, którą przeprowadziła dr Mireia Illueca. Operacja zakończyła się sukcesem, a Pep będzie teraz wracał do zdrowia podczas rehabilitacji w Barcelonie – poinformował Manchester City.

– Pod jego nieobecność asystent trenera, Juanma Lillo będzie nadzorował treningi pierwszego zespołu na boisku treningowym i przejmie obowiązki na linii bocznej do powrotu Pepa. Oczekuje się, że wróci on po zbliżającej się przerwie reprezentacyjnej.

– Wszyscy w Manchesterze City życzą Pepowi szybkiego powrotu do zdrowia i nie mogą się doczekać, aby wkrótce zobaczyć go z powrotem w Manchesterze.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj