Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Przed Manchesterem City 10 decydujących spotkań, aby zmienić losy rywalizacji w angielskiej Premier League i sięgnąć po tytuł mistrza Anglii.

Aby tak się stało, w sobotę podopieczni Manuela Pellegriniego muszą zrobić pierwszy krok w tym kierunku i pokonać Norwich City.

– W tym momencie nie wszystko zależy od nas. Musimy patrzeć na to, co zrobi Leicester i Tottenham i nie będziemy mieć tylu punktów co oni, jeżeli wygrają wszystkie swoje mecze do końca sezonu – powiedział Pellegrini podczas przedmeczowej konferencji prasowej.

– Na koniec sezonu chcemy mieć czyste sumienie. Chcemy mieć pewność, że jeżeli zwyciężyli, to nie dlatego, że my mieliśmy swoje słabości, ale oni byli w świetnej formie. Wszystko zależy od tego, jak poradzimy sobie z presją. Nasz margines błędu jest coraz mniejszy.

– W trzech z czterech ostatnich gier zaprezentowaliśmy się dobrze i właśnie na tym musimy się skupić.

– Norwich na pewno będzie trudnym rywalem, ponieważ nie mają zbyt wiele do stracenia. Gramy na wyjeździe, a w tym sezonie nie wiedzie nam się najlepiej poza naszym boiskiem, ale mimo to musimy wygrać.

– Musimy starać się wygrać w każdym meczu. Jeżeli wygramy w dwóch najbliższych grach w Premier League, presja będzie na innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj