Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Manuel Pellegrini z niecierpliwością oczekuje powrotu do zdrowia pomocników – Kevina de Bruyne i Davida Silvy.

Pierwszy zawodników przechodzi aktualnie proces rehabilitacji po urazie kolana, podczas gdy Silva regularnie melduje się na murawie, po urazie kostki, ale wciąż odczuwa pewien dyskomfort.

– W momencie, kiedy Kevin doznał kontuzji, znajdował się w bardzo dobrej dyspozycji. Jego uraz to wielki pech nie tylko dla niego, ale i dla całego zespołu – powiedział chilijski trener City.

– Głęboko wierzę, że Kevin wróci na decydujące dwa miesiące sezonu tak szybko jak tylko się da i powróci do wysokiej formy, ponieważ był dla nas bardzo ważnym zawodnikiem.

– Najważniejszą rzeczą dla drużyny jest mieć wszystkich kluczowych zawodników w pełni zdrowia w odpowiednim momencie. Jeśli Kevin i David powrócą do pełni formy w tym samym momencie, z całą pewnością odmienią oblicze zespołu.

– Wcześniej, kiedy David był w świetnej formie, Kevin miał pewne problemy. Teraz wszystko się zmienia. Mam nadzieję, że w ostatniej fazie sezonu zobaczymy ich obu w najwyższej formie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj