Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Manuel Pellegrini poinformował na konferencji prasowej przed meczem z West Bromwich Albion, jest powtórzenie sukcesu z poprzedniego tygodnia i odniesienie ligowego zwycięstwa bezpośrednio przed meczem w Lidze Mistrzów.

W ubiegłej kolejce, Obywatele wysoko pokonali Bournemouth, po czym zagrali dobry mecz z Paris Saint-Germain.

– Pamiętam, kiedy w zeszłym tygodniu przed meczem z Bournemouth pojawiły się głosy, że nie mamy co myśleć o Lidze Mistrzów. Zagraliśmy jednak bardzo dobrze i zbudowaliśmy pewność na środę. Jutro będzie podobnie.

– Mecz z West Bromwich będzie dla nas bardzo ważny, ponieważ wszystkie zespoły dookoła nas grają przeciwko sobie.  Musimy zrobić wszystko, aby nie stracić punktów.

– Jestem pewny, że będziemy mieć jutro dobre momenty w ofensywie, że będziemy zdobywać przestrzeń. Musimy być jednak ostrożni, ponieważ West Bromwich posiada piłkarzy, którzy potrafią dobrze kontrować. Nie możemy myśleć tylko i wyłącznie o ataku, ale i o obronie.

– Jeżeli chodzi o skład, to jutro wybiorę najlepszych piłkarzy, jakich aktualnie posiadam. Być może dokonamy kilku zmian, aby nieco odświeżyć zespół.

– Jedyną rzeczą, jaką musimy teraz robić, to wygrywać nasze mecze. Taka jest nasza mentalność. Mamy dużo punktów do odrobienia. Zdajemy sobie sprawę, że wiele zespołów nami może już nie stracić punktów, ale nie poddajemy się i będziemy ciężko pracować, póki to jest możliwe.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj