Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Crystal Palace, Alan Pardew podchodzi z ogromnym respektem do nadchodzącego spotkania jego drużyny z Manchesterem City.

Angielski trener ma jednak świadomość, że jego drużyna ma o wiele większy potencjał niż odzwierciedla to miejsce w tabeli, dlatego liczy na wyalczenie korzystnego rezultatu.

– Manchester City jest zespołem, który może w tym sezonie zdobyć tytuł mistrza Anglii. Mają światowej klasy trenera i graczy. Myślę, że bardzo chcieliby wrócić do swojego normalnego rytmu i dążyć do kolejnych zwycięstw.

– Mecz z Barceloną, był prawdopodobnie jednym z najlepszych spotkań w sezonie, w którym udało im się osiągnąć poziom, który może osiągnąć zaledwie kilka drużyn na świecie.

– Jeżeli chodzi o nasz punkt widzenia, to jedno jest pewne: Musimy poprawić nasz wynik z meczu z Burnley, ponieważ był wielki cios dla nas. Zagraliśmy dobrze, wróciliśmy do gry, a jednak przegraliśmy.

– Kiedy patrzę na nasz zespół, dochodzę do wniosku, że mamy fantastycznych zawodników i jesteśmy na niewłaściwym miejscu w tabeli. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj