Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City potwierdził, że zespół na zasadzie transferu definitywnego opuści Bruno Zuculini. 24-latek przeniesie się do Hellas Verony, gdzie spędził ostatnie pół sezonu na wypożyczeniu. Włoski klub zapłaci Obywatelom 3,5 mln euro.

Do Manchesteru City Zuculini trafił w 2014r. jednak w błękitnej koszulce wystąpił zaledwie w jednym oficjalnym meczu. The Citizens regularnie wypożyczali go do innych klubów: Cordoby, Valencii, Middlesbrough, AEK oraz Rayo Vallecano.

Bliski opuszczenia Etihad jest także inny powracający z wypożyczenia pomocnik- Olivier Ntcham, którego w swoich szeregach widziałby Celtic Glasgow. Szkoci szykują transferową ofertę opiewającą na 4,5 mln funtów za Francuza.

Ntcham do Manchesteru City przeniósł się z Le Havre w 2012r. Przez kilka sezonów brylował w młodzieżowych sekcjach The Citizens,  zaś w 2015r. udał się na 2-letnie wypożyczenie do włoskiej Genoi. Zawodnik francuskiej kadry U-21 prezentował się w Serie A dosyć dobrze, lecz nie na tyle, by przekonać do siebie sztab szkoleniowy Obywateli. Według mediów Ntcham ustalił już z Celticiem Glasgow warunki kontraktu.