Taylor Harwood-Bellis
fot. www.mancity.com

Środkowy obrońca Manchesteru City, Taylor Harwood-Bellis, który zadebiutował w pierwszej drużynie The Citizens we wrześniu 2019 roku w naszym zwycięskim Pucharu Ligi Angielskiej z Preston, podpisał nową umowę z klubem z Etihad Stadium.

18-latek na mocy nowego porozumienia, barw Manchesteru City bronić będzie do 2024 roku.

– To spełnienie marzeń dla mnie i dla mojej rodziny. Jestem w Manchesterze City od początku kariery i kocham ten klub – powiedział Harwood-Bellis na łamach CityTV po parafowaniu nowej umowy.

– Gra w pierwszym zespole była dla mnie zwieńczeniem ciężkiej pracy, a nowy kontrakt wydaje się być kolejnym wielkim krokiem w mojej karierze.

– Klub dał mi bardzo wiele i chcę mu podziękować dobrą grą. Wielu trenerów w akademii pomogło mi stać się graczem, którym jestem dzisiaj, a teraz Pep Guardiola i jego sztab pomagają mi się rozwijać.

– Zaufanie, którym obdarzył mnie Pep Guardiola, sprawia, że ​​czuję, że wszystko jest możliwe, a praca, którą on i jego sztab wykonuje na boisku treningowym, czyni mnie lepszym obrońcą.

– Jestem zadowolony z moich postępów. Jestem we właściwym miejscu, aby ciągle się doskonalić i rozwijać. Bardzo się cieszę, że kwestie kontraktowe zostały uporządkowane, ponieważ teraz mogę skoncentrować się na dalszym doskonaleniu i osiąganiu moich celów.

Źródło: www.mancity.com