Strona główna Wiadomości News dnia OFICJALNIE: Rúben Dias z nowym kontraktem

OFICJALNIE: Rúben Dias z nowym kontraktem

0
OFICJALNIE: Rúben Dias z nowym kontraktem
fot. www.mancity.com

To, co zapowiadane było już od dłuższego czasu, stało się faktem. Środkowy obrońca Manchesteru City, Rúben Dias parafował nowe porozumienie z klubem z Etihad Stadium, które obowiązywać będzie do lata 2027 roku.

24-latek przybył na Etihad Stadium z Benfiki podczas ubiegłorocznego okienka transferowego i wywarł natychmiastowy wpływ na grę Manchesteru City, stając się jednym z liderów zespołu.

Portugalczyk zaliczył 50 występów we wszystkich rozgrywkach, strzelając jednego gola, a drużyna Pepa Guardioli zdobyła tytuł najlepszego zespołu w Premier League, obroniła Puchar Carabao, a także dotarła do pierwszego w historii finału Ligi Mistrzów.

? Bardzo się cieszę z podpisania nowej umowy. Cieszę się każdą minutą mojego czasu w Manchesterze City, odkąd dołączyłem do zespołu w zeszłym roku. Granie w Manchesterze City przeszło moje najśmielsze oczekiwania i bycie częścią tak niesamowitego składu to absolutna przyjemność ? powiedział portugalski zawodnik po podpisaniu nowej umowy.

? Chciałbym również podziękować Pepowi Guardioli i sztabowi trenerskiemu za sposób, w jaki pomogli mi rozwijać się jako zawodnik i ciągle zachęcają mnie do poprawy. Bycie częścią składu, który osiągnął tak wiele w zeszłym sezonie, było niesamowite i sprawiło, że wszyscy byliśmy głodni, aby osiągnąć jeszcze więcej. Teraz chcę spróbować odegrać swoją rolę w pomaganiu drużynie w odnoszeniu sukcesów w tym sezonie i w przyszłości.

Źródło: www.mancity.com