Premier League
www.premierleague.com

Władze Premier League po odbyciu spotkania z władzami klubów, oficjalnie poinformowały o zawieszeniu rozgrywek w związku z epidemią koronawirusa.

Rozgrywki mają zostać wznowione 4 kwietnia, jeżeli sytuacja w Europie i na Wyspach Brytyjskich ulegnie poprawie oraz pojawi się zgoda lekarzy na takie rozwiązanie.

? Przede wszystkim życzymy Mikelowi Artecie i Callumowi Hudson-Odoi szybkiego powrotu do zdrowia, podobnie jak wszystkim innym dotkniętym COVID-19 ? powiedział szef Premier League, Richard Masters.

? W tej niespotykanej sytuacji ściśle współpracujemy z naszymi klubami, rządem, FA i EFL i możemy zapewnić wszystkich, że najważniejsze jest dla nas zdrowie i dobro zawodników, personelu oraz kibiców.

Źródło: www.premierleague.com

6 KOMENTARZE

  1. Stało się. Jesteśmy świadkami czegoś na skalę wojny światowej. Kiedy bowiem sezony były przerywane a imprezy typu Igrzyska Olimpijskie nie dochodziły do skutku? Decyzja oczywiście słuszna, choć w zasadzie jedyna możliwa. Mam nadzieję, że spotkamy się w tym samym składzie już po wszystkim. Teraz czeka nas udział w czymś co do tej pory widzieliśmy tylko na filmach- tj. stan wyjątkowy a może i wojenny. Ludzie muszą się jak najmniej przemieszczać, izolować. Niech zawiesza wszystko co może stać. Wychodzić tylko do pracy, po jedzenie i lekarstwa.

  2. Jedyna pozytywną informacja może byc to że sezon nie zostanie dokończony i luzerpul nie wygra mistrzostwa. To byłby hit ? ale z drugiej strony ligę mistrzów fajnie byłoby jednak dograć

  3. Jeszcze niedawno mówiło sie że tylko jakiś kataklizm spowoduje że Live nie zdobędzie Majstra no i prosze .A szczerze to współczuje im gdyby tak sie stało należało im sie to w tym sezonie po tych 30 latach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj