Phil Foden
fot. www.mancity.com

Od kilku miesięcy w mediach sporo mówiło się o podpisaniu przez Phila Fodena nowej umowy z Manchesterem City. Ostatecznie medialne spekulacje stały się faktem, a reprezentant Anglii przedłużył swój kontrakt o kolejne trzy lata, na mocy czego pozostanie w klubie do 2027 roku.

– Trudno wyrazić słowami, jak bardzo jestem szczęśliwy, że podpisałem ten kontrakt. To spełnienie marzeń – powiedział Foden.

– Przez całe życie byłem fanem Manchesteru City. Trenowałem tu od tylu lat, a nawet byłem ballboyem. Tak bardzo kocham ten klub, więc świadomość, że będę jego częścią do 2027 roku, jest niesamowita.

– W ostatnich latach bardzo się rozwinąłem, a wiele z tego jest zasługą Pepa Guardioli i jego pracowników, którzy każdego dnia prowadzą mnie na boisku treningowym. Praca z nimi daje mi największą szansę na jeszcze większe postępy i stanie się najlepszym graczem, jakim mogę być.

– Dzięki drużynie, którą tu mamy, czuję, że mogę się uczyć i zdobywać trofea. To są dla mnie dwie najważniejsze rzeczy.

– Chcę podziękować wszystkim osobom w Manchesterze City, ponieważ bez nich nie byłbym tu, gdzie jestem dzisiaj. Wszyscy trenerzy Akademii, z którymi pracowałem, wszyscy gracze, z którymi grałem i wszyscy, którzy pracują za kulisami. To zaszczyt być częścią tego klubu.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj