Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola nie będzie mógł uczestniczyć w piątkowym, wyjazdowym meczu swojej drużyny w Pucharze Anglii przeciwko Swindon Town, po tym jak uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Trener Manchesteru City uzyskał pozytywny wynik, podobnie jak jego asystent Juanma Lillo. Obaj przebywają obecnie na kwarantannie, wraz z wieloma innymi pozytywnymi przypadkami w pierwszym zespole Manchesteru City.

Obecnie z koronawirusem zmaga się 21 osób związanych z pierwszym zespołem ? 14 osób to pracownicy zaplecza, a siedmiu to gracze pierwszego zespołu.

W starciu z Swindon drużynę poprowadzi Rodolfo Borrell.

Źródło: www.mancity.com

3 KOMENTARZE

  1. Paweł może i nas ale dalej jesteśmy jedną rodziną. Kurcze trzymajmy się tu ? w owym roku mamy to, a LM przyjdzie też w tym roku kto nie wierzy to niech nie zostawia żadnego słowa ale kto jest innego zdania to będzie ogrom @Chambord mordko czekam aż tu wrócisz i napiszesz coś w swoim stylu. Czyli komentarz warty przeczytania ?

  2. Nie jest dobrze że w tym okresie ale cóż zrobić, trzeba ograć rezerwami Swindon a potem najmocniejszym składem na Chelsea i teoretycznie 4 łatwiejsze mecze potem powinny być ale nikogo nie można lekceważyć bo trzeba utrzymać bezpieczna przewage. Liga Mistrzów Nasza? daleka droga do tego Sporting trzeba wyeliminować bo to obowiązek a potem musimy zobaczyć jak ułoży sie losowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj