Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Manchester City poinformował, że trener Pep Guardiola podpisał nowy, dwuletni kontrakt, który zatrzyma go na Etihad Stadium do lata 2025 roku.

Czas, w którym Pep Guardiola opiekuje się zawodnikami Manchesteru City jest pełen sukcesów. Do tej pory zdobył 11 trofeów, a we wszystkich rozgrywkach wygrał 271 z 374 meczów, co daje mu niezwykłą statystykę zwycięstw na poziomie 72,4%. Manchester City strzelił w tym okresie 921 goli, co daje średnio 2,46 gola na mecz.

– Jestem zachwycony, że przygoda Pepa Guardioli z Manchesterem City będzie kontynuowana. Bardzo przyczynił się do sukcesów i struktury klubu, a ekscytujące jest myślenie o tym, co może się wydarzyć, biorąc pod uwagę energię, głód i ambicje, które najwyraźniej wciąż ma – powiedział prezes klubu, Khaldoon Al Mubarak.

– Jestem bardzo zadowolony, że zostanę w Manchesterze City na kolejne dwa lata – powiedział Pep Guardiola.

– Nie jestem w stanie wystarczająco podziękować wszystkim w klubie za zaufanie do mnie. Jestem tu szczęśliwy i czuję się komfortowo. Mam wszystko, czego potrzebuję, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

– Wiem, że następny rozdział tego klubu będzie niesamowity przez następną dekadę. Stało się to w ciągu ostatnich dziesięciu lat i stanie się w ciągu następnych dziesięciu lat, ponieważ ten klub jest bardzo stabilny.

– Od pierwszego dnia czułem, że będąc tutaj, robię coś wyjątkowego. Nie mogę być w lepszym miejscu. Wciąż mam wrażenie, że razem możemy osiągnąć więcej i dlatego chcę zostać i dalej walczyć o trofea.

Na to co… czas na piłkarski black friday! ⚽ Setki produktów, przecenione o -40%. 🔥
Koszulki piłkarskie, bluzy, kurtki, plecaki, torby, czapki i wiele innych! Fantastyczny pomysł na piłkarski prezent! Nie ma na co czekać. Wpadajcie!

https://www.podstadionem.pl/sklep/manchester-city.html

Źródło: www.mancity.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj