Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City poinformował, że ??szkoleniowiec Pep Guardiola podpisał nową umowę z klubem na mocy której będzie on pełnił swoją funkcję w klubie do końca sezonu 2020-21

Guardiola, który dołączył do klubu latem 2016 roku, przyczynił się do rozegrania przez Manchester City najlepszego sezonu w historii klubu, zdobywając mistrzostwo Anglii w rekordowych okolicznościach oraz Puchar Ligi Angielskiej.

– Jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany. To przyjemność pracować tuta – powiedział Guardiola po parafowaniu nowej umowy.

– Lubię pracować z naszymi graczami każdego dnia i postaramy się zrobić co w naszej mocy w nadchodzących latach. Jako trener musisz czuć się dobrze z graczami – i czuję się dobrze.

– Koncentruję się na tym, aby moi gracze stali się lepszą drużyną i każdego dnia będę starał się to robić – poprawiać naszą grę i podnosić umiejętności naszych graczy. Mamy młodą drużynę ze średnią wieku wynoszącą 23 lata i chcemy nadal podążać naprzód i utrzymać poziom, który osiągnęliśmy w tym sezonie. 

Prezes Manchesteru City, Khaldoon Al Mubarak, powiedział: – Z przyjemnością ogłaszamy przedłużenie kontraktu Pepa do 2021 roku. Przez dwa sezony obudził w drużynie niesamowitego ducha walki i znacząco przyczynił się do naszego rozwoju zarówno na boisku jak i poza nim. Wykonując swoją pracę, uosabiał pasję i zaangażowanie, które mamy wszyscy w Manchesterze City.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj