Oscar Bobb
fot. www.mancity.com

Oscar Bobb podpisał nowy trzyletni kontrakt z Manchesterem City, na mocy którego pozostanie w klubie do lata 2029 roku.

Po dołączeniu do młodzieżowych zespołów Manchesteru City latem 2019 roku z norweskiej Valerengi, ofensywny pomocnik spędził cztery wspaniałe sezony w klubowej Akademii, zanim latem ubiegłego roku został awansowany do pierwszego składu.

Od tego czasu 20-latek poczynił ogromne postępy, debiutując w Premier League i Lidze Mistrzów, a także rejestrując swoje pierwsze bramki dla klubu w obu rozgrywkach.

Bobb był także członkiem drużyny Manchesteru City, która w drugiej połowie 2023 roku sięgnęła po Superpuchar UEFA i Klubowe Mistrzostwo Świata FIFA. Reprezentant Norwegii zaliczył w tym sezonie 16 występów we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył dwa gole i zaliczył dwie asysty.

– Jestem bardzo dumny i zaszczycony podpisaniem nowego kontraktu z Manchesterem City – powiedział Bobb.

– To niesamowite środowisko i najlepsze możliwe miejsce dla młodego zawodnika – wiele się już nauczyłem od Pepa Guardioli, jego sztabu trenerskiego i moich kolegów z drużyny.

– Świadomość, że będę w klubie do 2029 roku, jest dla mnie wszystkim. Teraz chcę się skupić na dalszym rozwoju i pracować tak ciężko, jak tylko potrafię każdego dnia, aby pomóc klubowi osiągnąć kolejne sukcesy.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj