Kyle Walker
fot. www.mancity.com

Kyle Walker podpisał nowy kontrakt z Manchesterem City, który zatrzyma go na Etihad Stadium do lata 2026 roku.

Reprezentant Anglii dołączył do Manchesteru City latem 2017 roku i przez ostatnie sześć lat był kluczowym obrońcą, który przyczynił się do sukcesów klubu.

Walker rozegrał 260 występów dla Manchesteru City i zdobył z klubem pięć tytułów Premier League, dwa Puchary Anglii, cztery Puchary Ligi Angielskiej, dwie Tarcze Wspólnoty oraz Ligę Mistrzów i Superpuchar Europy.

Dotychczasowy kontrakt 33-letniego prawego obrońcy wygasał z końcem trwającego sezonu, ale teraz potwierdzono jego przedłużenie o dwa lata.

– Jestem podekscytowany podpisaniem nowej umowy. Moja przyszłość jest związana z Manchesterem City i to jest dla mnie najlepsze – powiedział Walker.

– Cieszyłem się każdą chwilą przez ostatnie sześć lat w tym fantastycznym klubie. Mam niesamowitego trenera, świetnych kolegów z drużyny i sztab, a nasi kibice są najlepsi. Czuję wsparcie na każdym poziomie.

– Nigdy nie zapomnę sezonu, w którym zdobyliśmy potrójną koronę. Jesteśmy gotowi, aby ponownie wystartować i spróbować zdobyć więcej trofeów. Jestem zachwycony możliwością kontynuowania pracy w klubie, który co roku walczy o trofea i nie mogę się doczekać, co przyniosą kolejne lata.

Źródło: www.mancity.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj