Cole Palmer
fot. www.mancity.com

Cole Palmer opuścił Manchester City i dołączył do Chelsea na zasadzie transferu definitywnego.

Ofensywny pomocnik przechodził przez kolejne grupy wiekowe w akademii Manchesteru City, aż w sezonie 2019/20 został kapitanem drużyny do lat 18, co zaowocowało zaproszeniem go na treningi pierwszego zespołu. Palmer zadebiutował w pierwszej drużynie w meczu czwartej rundy Pucharu Carabao przeciwko Burnley we wrześniu 2020 roku i podpisał nowy długoterminowy kontrakt latem 2021. Anglik strzelił swojego pierwszego gola w seniorskiej drużynie w wygranym meczu Pucharu Ligi Angielskiej przeciwko Wycombe.

– Spędziłem fantastyczny czas w Manchesterze City i chciałbym podziękować wszystkim, którzy byli przy mnie i wspierali mnie podczas mojego pobytu w klubie – zawodnikom, trenerom, sztabowi – ​​powiedział Palmer.

– Mam wrażenie, że nie tak dawno temu byłem kapitanem drużyny do lat 18, a odchodzę będąc częścią drużyny, która zdobyła potrójną koronę, a także w triumfowała w Superpucharze UEFA. To była dla mnie niesamowita podróż i cieszę się każdym krokiem. Odchodzę z wieloma szczęśliwymi wspomnieniami i życzę wszystkim w Manchesterze City wszystkiego najlepszego na przyszłość.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj