Strona główna Wiadomości Odwołanie Manchesteru City wpłynęło do Sportowego Sądu Arbitrażowego

Odwołanie Manchesteru City wpłynęło do Sportowego Sądu Arbitrażowego

1
Odwołanie Manchesteru City wpłynęło do Sportowego Sądu Arbitrażowego
fot. www.mancity.com

Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu potwierdził, że otrzymał odwołanie od Manchesteru City dotyczące dwuletniego zakazu gry w Lidze Mistrzów oraz grzywny w wysokości 30 milionów euro.

Decyzja Izby Orzekającej UEFA w sprawie naruszeń zasad finansowych Fair Play przez Manchester City została ogłoszona 14 lutego.

Sportowy Sądu Arbitraży potwierdził, że otrzymał odwołanie Manchesteru City, ale zdradził niewiele pod względem harmonogramu ? pomimo założenia, że ??sprawa zostanie przyspieszona, biorąc pod uwagę ramy czasowe związane ze startem kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

W tej chwili City zakaz jest dla następnych dwóch sezonach rozgrywkach UEFA one zakwalifikowania które rządzą ich z Ligi Mistrzów następną kadencję, ale to zależy od odwołania, a także jak szybko decyzja została osiągnięta przez CAS.

? Sąd Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) zarejestrował odwołanie złożone przez klub piłkarski Manchester City przeciwko decyzji podjętej przez UEFA ? poinformował rzecznik CAS.

? Odwołanie dotyczy decyzji Izby Orzekającej Organu Kontroli Finansowej UEFA z dnia 14 lutego 2020 roku, w której uznano, że Manchester City naruszył regulamin licencjonowania klubów i zasady finansowego fair play, w związku z czym UEFA zdecydowała się wyłączyć Manchester City na dwa sezony z rozgrywek klubowych UEFA, do których zakwalifikowałby się klub i ukarać go grzywną w wysokości 30 milionów euro.

? W tej chwili nie można wskazać, kiedy zostanie wydana ostateczna decyzja w tej sprawie.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo mnie to cieszy bo ten zakaz to kpina, maksymalnie zawieszenie plus kara finansowa. Zreszta nie rozumiem jak moga karac wykluczeniem z CL skoro chodzi o kase, rozumiem blokade transferow jak u Smerfow ale zeby wbic taki zakaz to trzeba naprawde solidnie przewinic, tym bardziej ze te sytuacje mialy miejsce pare lat temu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj