Matheus Nunes
fot. www.mancity.com

Matheus Nunes twierdzi, że Pep Guardiola to trener jedyny w swoim rodzaju. Nunes, który w sobotę będzie mógł zmierzyć się ze swoim byłym klubem Wolverhampton Wanderers twierdzi, że Guardiola nigdy nie pozwala zawodnikom wchodzić w strefę komfortu, a oczekiwania są takie same bez względu na to, kim są przeciwnicy.

– Jest jedyny w swoim rodzaju – powiedział Nunes.

– Po prostu dba o szczegóły i każdego dnia z wielką pasją i zaangażowaniem wyraża swoje oczekiwania wobec gry i graczy. Nie pozwala nam się zrelaksować, ponieważ presja jest tak duża, że ​​musimy wygrywać każdy mecz. 

– Być może są chwile, kiedy trochę się relaksujemy, ale Guardiola czuwa nad tym. Nie ma znaczenia, czy gramy w Lidze Mistrzów przeciwko Realowi Madryt, czy przeciwko drużynie z szóstej ligi, on i tak oczekuje maksimum. 

– W zeszłym roku zespół zdobył potrójną koronę i wszyscy spodziewaliby się, że w tym sezonie zespół będzie zrelaksowany, ale nie ma czasu na relaks, ponieważ chce ciągle wygrywać. 

– Wszyscy gracze myślą tak samo, więc bardzo dobrze pasuje to do zawodników, których tutaj sprowadza. Nie ma znaczenia, kto odejdzie, a kto przyjdzie, każdy zawodnik ma mentalność, aby wygrywać co tydzień.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj