Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Po przeciętnym jak na możliwości i ambicje początku sezonu urzędujący mistrzowie Anglii muszą szukać personalnych wzmocnień. Mimo zapewnień, że klub w zimowym okienku transferowym nie planuje zakupu nowych piłkarzy, to najpóźniej po ostatniej porażce z Liverpoolem 1:3 założenia te można prawdopodobnie odłożyć ad acta.

Daily Mail, miał dotrzeć do informacji, że kierownictwo sportowe i odpowiedzialni za finanse klubu z Etihad Stadium skłonni są wyłożyć aż 115 mln euro na nowych zawodników. Absolutnym priorytetem jest sprowadzenie środkowego obrońcy. Na tej i tak już umiarkowanie obsadzonej pozycji Obywatele zmagają się od początku sezonu z problemami spowodowanymi kontuzjami. Miejsce leczącego uraz kolana Laporte zajął tymczasowo Fernandinho, co na dłuższy okres nie jest idealnym rozwiązaniem.

Spekuluje się, że fundusze na zakontraktowanie nowych piłkarzy mają pochodzić między innymi ze sprzedaży Leroya Sane do Bayernu Monachium.

Ponadto Obywatele muszą się zacząć powoli rozglądać za alternatywą dla Davida Silvy, który opuści klub po zakończeniu sezonu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj