Alvaro Negredo
fot. www.mancity.com

Alvaro Negredo podczas swojej kariery miał okazję bronić barw zarówno Manchesteru City, jak i Realu Madryt. Hiszpan w rozmowie z oficjalną stroną klubową Manchesteru City, wypowiedział się na temat nadchodzącego spotkania.

– Myślę, że to najbardziej nietypowy sezon ze wszystkich. Myślę, że starcie Manchesteru City z Realem Madryt może być zupełnie innym spotkaniem niż za pierwszym razem. Przede wszystkim nie wiemy, jak zareagują zespoły. Zarówno Manchester City, jak i Real Madryt niedawno zakończyły ligę, a gracze wzięli sobie kilka dni wolnych.

– Nie mogę teraz powiedzieć, która drużyna jest faworytem do wygrania turnieju, ponieważ myślę, że wszyscy startują z tego samego pułapu. Manchester City ma przewagę po pierwszym meczu, co jest bardzo ważne, ale Real Madryt jest bardzo trudnym rywalem i Obywatele będą musieli być bardzo skupieni, jeśli chcą awansować.

– Real Madryt był bardzo skuteczny. Były mecze, w których wygrywali nieznacznie, ale ostatecznie byli zespołem, który zawsze może cię pokonać, nawet jeśli nie gra dobrze.

– Real Madryt był ostatnio w dobrej formie. Nie powiem, że są faworytami, ponieważ Manchester City również jest na bardzo dobrym poziomie, ale prawdą jest, że widząc, jak Real Madryt wypadł po przerwie w La Liga, Manchester City musi być bardzo ostrożny.

– Patrząc na piłkarzy jakie mają obie ekipy i styl Manchesteru City, jest to jeden z najwspanialszych meczów piłkarskich, jakie mogą się obecnie wydarzyć – zdecydowanie nie można go przegapić!

Źródło: www.mancity.com