Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Euforia po awansie Manchesteru City do półfinału Ligi Mistrzów już opadła, a zespół Manuela Pellegriniego skupia się już tylko i wyłącznie na najbliższym meczu z Chelsea.

Hiszpański skrzydłowy The Citizens, Jesus Navas nie ukrywa, że celem jego zespołu jest wygrywanie wszystkich gier do końca sezonu.

– Musimy i chcemy wygrywać każdy mecz do końca sezonu. Zagraliśmy bardzo dobrze w ostatnich kilku spotkaniach i chcemy to kontynuować.

– Jesteśmy przekonani, że dając z siebie wszystko jako zespół, możemy osiągnąć nasz cel. Potrafimy utrzymywać się przy piłce i stwarzać zagrożenie.

– Chelsea jest niebezpiecznym zespołem i wiemy, że jest to jedno z najtrudniejszych spotkań na tym etapie sezonu, ale nie możemy pozwolić sobie na żadną wpadkę.

Hiszpański pomocnik powrócił jeszcze na moment do wtorkowego meczu z PSG i awansu do półfinału Ligi Mistrzów.

– To bardzo ważny krok do przodu dla nas, klubu i dla kibiców. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu w jaki pokonaliśmy PSG.

– Najważniejsze jest to, że gramy w półfinale. Będziemy ciężko pracować i przygotowywać się do kolejnych gier w Champions League i mieć na uwadze mecze w Premier League.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj