Nathan Aké
fot. www.mancity.com

W meczu z Wolverhampton Wanderers Nathan Aké zaliczył swój debiut w Manchesterze City. Poniżej pomeczowa wypowiedź holenderskiego defensora.

– Jestem bardzo szczęśliwy z dzisiejszego debiutu i szczęśliwy, że wygraliśmy – powiedział holenderski środkowy obrońca.

– Chcieliśmy dobrze zacząć nowy sezon, a Wolverhampton Wanderers to trudny przeciwnik, więc jesteśmy bardzo zadowoleni z trzech punktów. Próbowaliśmy grać piłką, utrzymywać się przy niej i utrudniać zadanie rywalowi. Szybko zdobyliśmy bramkę, a później próbowaliśmy kontrolować grę.

– W drugiej połowie nasi przeciwnicy prezentowali się lepiej i utrudniali nam sprawę. Kiedy strzelili gola, musieliśmy pozostać silni i dobrzy w defensywie, co udało się zrealizować. W drugiej połowie grali wyżej, byli bardziej bezpośredni, próbowali dogrywać piłki i dośrodkowania w pole karne.

– W większości przypadków radziliśmy sobie z tym dobrze, ale pojawiły się pewne błędy. Jestem rozczarowany, że straciliśmy bramkę, ale jednocześnie szczęśliwy, że wygraliśmy.

Źródło: www.mancity.com

1 KOMENTARZ