Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Samir Nasri zawsze uchodził za bardzo utalentowanego zawodnika, ale nie ukrywa, że ma poczucie, że mógł osiągnąć w swojej karierze o wiele więcej.

Francuz broni barw Manchesteru City już od pięciu sezonów, a wcześniej rozegrał między innymi 125 spotkań w koszulce Arsenalu.

W swoim dorobku Nasri ma między innymi dwa tytuły mistrza Anglii, triumf w Pucharze Ligi, a także 41 występów w reprezentacji Francji.

– Jedną z wielu rzeczy, jakich nauczyłem się podczas gry w piłkę, jest świadomość, że trzeba robić wszystko co w swojej mocy, aby odnieść sukces i nie żałować niczego w swoim życiu – stwierdził Nasri.

– Czasami patrzę wstecz i analizuję, co mogłem zrobić lepiej. Jeśli jesteś młodym zawodnikiem i chcesz odnieść sukces, musisz zapomnieć o wyjściach z przyjaciółmi i tym podobnych.

– Kariera zawodnika trwa średnio około 10 lat. Później można robić, co tylko się chce.

– Jeżeli o mnie chodzi, to nie mam do nikogo żadnego żalu i skupiam się na ciężkiej pracy.

– Najgorsza w życiu piłkarza jest sława, ponieważ zawsze musisz być w dobrym nastroju do rozmowy z mediami, robić zdjęcia i rozdawać autografy, nawet jeśli nie wygrasz meczu i jesteś smutny. Czasami mam wrażenie, że ludzie tego nie rozumieją.

– Sława czasami może być problemem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj