Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Samir Nasri, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w Sevilli, trenował w Manchesterze City pod okiem Pepa Guardioli przez około dwa miesiące.

Podczas wizyty w programie L’Equipe du Soir, Francuz podzielił się najbardziej intymnymi zasadami szkoleniowca klubu z Etihad Stadium.

? Guardiola wprowadził do klubu kilka zasad, ale najciekawsza jest ta związana z seksem. Guardiola stwierdził, że każda nasza aktywność seksualna musi mieć miejsce przed północą, przez co mieliśmy lepiej sypiać i regenerować siły. Zasada ta miała obowiązywać zawsze, niezależnie czy gramy kolejnego dnia mecz, czy mamy wolne. Guardiola wprowadził takie coś w Barcelonie Messiemu oraz Lewandowskiemu w Bayernie Monachium i podobno przestali miewać problemy mięśniowe ? powiedział Nasri podczas rozmowy z L’Equipe.

Nasri wyjaśnił także szczegóły początkowego zamieszania, jakie pojawiło się w związku z jego wagą.

? Kiedy Pep przyszedł do Manchesteru City, powiedział mi, że powinienem ważyć 76 kilogramów. Nie miałem takiej wagi, od czasu gry w Olympique Marsylia, bo w Premier League zawsze jesteś przygotowywany do fizycznej walki i nabierasz więcej masy mięśniowej. Zacząłem przygotowania z czterema kilogramami więcej niż on chciał i od razu zabronił mi treningów z zespołem, ponieważ u niego nieprzekraczalną granicą jest 2,5 kilograma nadwagi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj