Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Yaya Toure jest jednym z zawodników Manchesteru City, który od dłuższego czasu łączony jest ze zmianą barw klubowych, ale w dalszym ciągu nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

Według informacji agenta zawodnika, Dimitriego Seluka, kluczowe w kontekście przyszłości byłego zawodnika Barcelony będzie najbliższe dziesięć dni.

Chęć pozyskania Toure od dłuższego czasu wykazuje Inter Mediolan, ale jak na razie Manchester City nie wydał oficjalnej zgody na transfer.

– Wiem, że Roberto Mancini szaleje na punkcie Toure i chciałby zobaczyć go w Interze. Nie mogę powiedzieć teraz zbyt wiele o jego przyszłości, myślę że wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych dziesięciu dni – poinformował agent Toure.

– Wszelkie pytania dotyczące Toure powinno się kierować do Manchesteru City, ponieważ Yaya jest ich zawodnikiem do 2017 roku.

– Dopóki klub nie powie OK, nie możemy rozmawiać z każdym. Wiele zespołów chce Toure, ale najpierw musimy mieć zgodę od klubu, aby negocjować ewentualny transfer.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj