Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Holenderski klub piłkarski, NAC Breda ogłosił, że jego akcjonariusze zgodzili się sprzedać swoje udziały właścicielom Manchesteru City ? City Football Group (CFG). Oznacza to, że właściciele Manchesteru City są w ostatniej fazie zakupu drużyny z Eerste Divisie, która stałaby się 11. klubem, który dołączyłby do ich globalnego portfolio.

? Przedstawiliśmy akcjonariuszom wyniki naszych rozmów. Na tej podstawie zdecydowali się oni sprzedać swoje akcje spółce City Football Group ? poinformował klub w swoim oświadczeniu.

? Wszystkie inne strony, które złożyły swój wniosek od początku procesu sprzedaży, zostały teraz poinformowane i podziękowano im za ich wysiłki.

? Z City Football Group, które już od dawna współpracuje z NAC, porozumienie osiągnięto w tym tygodniu i zostało one zatwierdzone przez Radę Nadzorczą, Fundację NOAD, KNVB i gminę Breda.

NAC Breda stanie się piątym europejskim klubem kupionym przez CFG, po Manchesterze City, Gironie, Troyes i Lommel SK.

Źródło: www.nac.nl

1 KOMENTARZ

  1. W końcu, coś mi się widzi, że jeszcze kiedyś portugalski Estoril przejmiemy. Ciekawe jaki pakiet czy 80+/99% czy mniejszy. Niemniej fajnie. Jak awansują do pierwszej klasy rozgrywkowej na pewno będzie to świetne miejsce dla ogrywania naszej zdolnej młodzieży. Ciekawe czy dożyjemy czasów jak Klubowe Mistrzostwa Świata będą naszym prywatnym turniejem xd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj