Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru United podczas pomeczowej konferencji prasowej był rozczarowany porażką z Manchesterem City, ale przyznał, że Obywatele zagrali fantastyczną pierwszą część meczu, podczas gdy jego ekipa wyraźnie przespała ten fragment meczu.

– Myślę, że w pierwszej połowie Manchester City zagrał o wiele lepiej niż my. Zaczęliśmy mecz bardzo źle. Niektórzy zawodnicy zagrali dzisiaj naprawdę poniżej swojego normalnego poziomu. Chodzi mi tutaj przede wszystkim o koncentracje i prędkość. W meczu na tym poziomie płacisz za każdy błąd.

– W Premier League zawsze można przegrać, szczególnie w spotkaniach z czołowymi zespołami. Myślę, że nikt nie otwierał ust ze zdumienia, kiedy Liverpool pokonał na wyjeździe Arsenal i mam nadzieje, że podobnie będzie, kiedy City pokonało Manchester United na wyjeździe. Jeżeli my pokonamy Chelsea i Tottenham na wyjeździe, nikt też nie powinien być zdumiony, bo to normalny wynik w Premier League. Nie zmienia to jednak faktu, że jesteśmy smutni i rozczarowani porażką. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj