Jose Mourinho
fot. www.tottenhamhotspur.com

Szkoleniowiec Tottenhamu Hotspur, Jose Mourinho nie ukrywał dumy z powodu postawy swoich podopiecznych w starciu z Manchesterem City. Koguty wykorzystały stworzone sytuacje strzeleckie i okazały się lepsze od Obywateli, wygrywając 2:0.

– Wielki zespół, wielkie serce, wielka solidarność, zespół, który sprawia, że ​​fani Tottenhamu są dumni. Gratulacje dla zawodników, ponieważ zbliżyli się do granic swoich sił, aby poświęcić się planowi drużyny. Wiedzieliśmy, że jeżeli wygramy, będziemy liderami przez co najmniej 24 godziny i zawodnicy dobrze sobie z tym poradzili – powiedział po meczu Jose Mourinho.

– Wiem, że zespół jest bardzo silny i bardzo zjednoczony. Jestem bardzo dumny. Piłkarze zasługują na wielkie brawa i dużo szacunku. Nie mieliśmy zbyt wielu szans, ale strzeliliśmy dwie bramki. Tak właśnie powinno być. Nie możesz oczekiwać, że będziesz miał 10 szans, grając z Manchesterem City, który trzyma piłkę i dobrze porusza się z piłką. Jeśli spróbujesz grać tak, będą lepsi od ciebie. Aby ich pokonać, musisz grać w inny sposób.

– Jestem bardzo zadowolony. Po meczu wszyscy razem świętowali i jestem bardzo, bardzo zadowolony z tego, co wspólnie budujemy. Jestem naprawdę dumny z piłkarzy.

Źródło: www.tottenhamhotspur.com