Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru United, Jose Mourinho pochwalił swój zespół za grę w derbowym meczu z Manchesterem City.

Portugalski trener był pod wrażeniem ducha walki swojej drużyny, a także wysiłku i pasji, jaki włożyli w mecz z lokalnym rywalem.

– Dzisiejsze zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne, ponieważ Puchar Ligi Angielskiej to rozgrywki, gdzie o wszystkim decyduje jedno spotkanie. Jeśli przegrasz, odpadasz, jeśli wygrasz, grasz dalej. Zwycięstwo jest bardzo cenne, ponieważ odnieśliśmy je dzięki wsparciu naszych wspaniałych fanów. Pomimo porażki z Chelsea, wsparcie było niesamowite. Miłość fanów do Manchesteru United jest silniejsza od wyników, a także od sukcesów i trofeów. To prawdziwa miłość i prawdziwa pasja.

– Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ uradowaliśmy naszych fanów. Nie myślę o sobie. Cieszę się, kiedy nasi fani się cieszą. Jestem szczęśliwy również dlatego, że moi zawodnicy posiadają absolutnie wszystko, aby wygrywać. Nasza gra była dzisiaj dobra. Nie była fenomenalna, ale była dobre. Fenomenalny był natomiast duch zespołu, wysiłek i solidarność. To absolutne minimum, które możemy dać fanom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj