James Milner
fot. www.manchestereveningnews.co.uk

James Milner podczas swojej pięcioletniej kariery w Manchesterze City miał okazję zdobyć z klubem z Etihad Stadium takie trofea jak mistrzostwo Anglii, Puchar Anglii i Puchar Ligi Angielskiej.

Obecnie angielski zawodnik broni barw Liverpoolu, z którym wygrał Ligę Mistrzów, a w obecnym sezonie zmierzał w stronę mistrzostwa Anglii. W rozmowie z Jamiem Carragherem i Gary’m Neville’em w The Football Show Sky, opowiedział o różnicach pomiędzy klubami.

? Oba zespoły miały bardzo dużo jakości, ale myślę, że Liverpool bardzo różni się od Manchesteru City w swoim stylu gry.

? W ciągu ostatnich kilku lat w Liverpoolu bardzo mocno rozwinęliśmy się jako zespół, ponieważ kiedy pojawił się u nas Jürgen Klopp, byliśmy niespójni. Rozgrywaliśmy świetne mecze, ale były także bardzo słabe. Stopniowo, z czasem, graliśmy jednak coraz lepiej.

? Mamy swoją tożsamość i gramy bardzo intensywnie, nawet bez piłki. Gramy tak, że jeśli jedna osoba nie wykonuje odpowiednio swoich zadań, mamy kłopoty. Myślę, że jest to widoczne w naszym stylu gry.

? Jeśli chodzi o Manchester City, mieliśmy wiele jakości i atakowaliśmy na różne sposoby ? czyli inaczej niż robimy to Liverpoolu.

? Myślę, że prawdopodobnie zależy to od menedżerów i zawodników. Ja miałem szczęście grać w obu tych drużynach z najlepszymi graczami.

Źródło: The Football Show Sky

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj