Leo Messi
fot. www.goal.com

27 grudnia na antenie radia RAC1 pojawiała się całość wywiadu z zawodnikiem FC Barcelony, Lionelem Messim, w którym Argentyńczyk opowiedział o swoich planach na przyszłość.

Kilka dni temu w mediach pojawił się fragment powyższego wywiadu, o którym informowaliśmy tutaj: Messi zmieni zdanie odnośnie przyszłości? Przypomnijmy, że Argentyńczyk od dłuższego czasu łączony jest z letnim transferem do Manchesteru City.

? Nie będę negocjował z żadnym klubem w styczniu. Poczekam z tym do końca sezonu. Ważne jest dobre zakończenie sezonu i walka o trofea ? powiedział Messi zapytany o to, czy zamierza prowadzić rozmowy z zainteresowanymi klubami już w styczniu (zawodnik może parafować umowę już zimą, która weszłaby w życie od lata z z racji wygasającej po zakończeniu sezonu umowy).

? Zawsze chciałem mieszkać w USA, pograć w tamtejszej lidze. Nie wiem, czy to się wydarzy. Na pewno nie nastąpi to teraz. Nie wiem, czy odejdę. Jeśli odejdę, chcę zrobić to jak najlepiej. Na pewno nie trafię do Realu Madryt. Gra w Atletico Madryt również nie wchodzi w grę.

Źródło: RAC1

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments