De Bruyne Celebracja
fot. www.mancity.com

Drodzy Obywatele,

Jak mogliście sami zauważyć, nasza strona zmagała się w ostatnim czasie z licznymi problemami związanymi z częstotliwością aktualizacji.

Mimo licznych naborów do redakcji, ciężko było znaleźć nam odpowiednią pulę osób, które wsparłyby nasz skromny zespół w prowadzeniu jedynego w Polsce portalu poświęconemu Manchesterowi City.

Prowadzenie tak szerokiego projektu w gronie dwóch, w porywach trzech osób okazało się niewykonalnym zadaniem. Manchester City jako topowa angielska drużyna musi zmagać się z dużą intensywnością spotkań, co z kolei wymaga dużego wysiłku przy aktualizacji serwisu.

Od pewnego czasu zastanawialiśmy się, jak znaleźć kompromis pomiędzy ogromną częstotliwością spotkań, niewielkim składem redakcyjnym i odpowiednim prosperowaniem serwisu. Po wielu dniach wzmożonej pracy, przedstawiamy nową wersję serwisu ManchesterCity.pl.

Tworząc nowy wygląd serwisu, naszym celem było maksymalne zautomatyzowanie strony, tak abyśmy mogli skupić się przede wszystkim na tworzeniu treści. Szeroka funkcjonalność poprzedniej szaty graficznej nieco nas przerosła i na mocy tych doświadczeń postanowiliśmy dokonać zmian.

Nowa wersja strony na pewno będzie lepiej dostosowana jeżeli chodzi o wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. Kluczowe jest to, że udało nam się przenieść całą zawartość artykułów oraz konta użytkowników, dlatego możecie korzystać ze strony tak jak dotychczas.

Cały czas jesteśmy na etapie testów i poprawek, dlatego Wasze sugestie są jak najbardziej wskazane.

Redakcja

Źródło: www.manchestercity.pl

Subscribe
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kopara13
Kopara13
3 lat temu

Coś niesamowitego! Nie wczytywała mi się strona i wyskakiwał jakiś błąd – pomyślałem, że to chyba koniec stronki a tu TAKIE COŚ!!! Jak się załadowała karta normalnie się wzruszyłem! Taki klub jak Manchester City zasługuję na taką stronę w naszym kraju! Jest więcej redaktorów? Jak to będzie funkcjonować na ten moment? 🙂 Widzę Shoutboxa nie ma – Moim zdaniem dobra decyzja! Warto by było dodać gdzieś małą informację z kodem do Fantasy Premier League, bo to ktoś gdzieś kiedyś wkleił na Shoutboxa i zawsze ucieka jak ktoś się pytał, a chyba tylko założyciel ligi ma ten kod w Fantasy zapisany. Naprawdę bardzo bardzo miła niespodzianka na koniec tygodnia 🙂 C’mon City!!!

RoYaL
RoYaL
3 lat temu

Łooo miłe zaskoczenie 😀 Bardzo dobra decyzja ze zrezygnowania shoutboxa 😀 Więcej ludzi będzie pisać w newsach. Kto zasiada w redakcji jeśli można wiedzieć ?

RoYaL
RoYaL
3 lat temu

A już wiem ogarnąłem u góry jest redakcja

Chambord
Chambord
3 lat temu

Można tylko i wyłącznie chwalić zmiany, które tu zaszły. Likwidacja shoutboxa wyjdzie tej stronie tylko na dobre. Sam interfejs strony epatuje nowoczesnością i świeżością. Słowa uznania z mojej strony dla wszystkich, którzy to wymyślili i przede wszystkim wdrożyli to w życie. Elegancko

Crysis
Crysis
3 lat temu

Elegancko, na pewno dużo lepiej jest teraz na mobile.

Moje sugestie dotyczące strony, ale to tylko moja subiektywna opinia:

Zainstalować zamiast zwykłych komentarzy disqusa. Moim zdaniem to fajna platforma dyskusyjna pod danym postem. No i jest wygodna. Plusowanie, minuwowanie postów, można wklejac coś z Twittera czy fb czy nawet obrazki. A także sortować od najlepszych czy najnowszych.

Uważam, że przy brakach kadrowych, można za główny post ustawić info o nadchodzącym meczu. Można z góry zaplanować publikacje tych postów o danej dacie a w środku tylko zawrzeć powiedzmy miejsce meczu, datę i wyniki powiedzmy ostatnich meczów. A jak ktoś z nas by wtedy miał jakieś info dodatkowe o absencjach czy chociażby wstawic zdjęcie składów przed meczem na disqusie to sam post może by żył własnym życiem. A każdy inny post jakiś z jakimiś plotkami czy coś byłby dodawany w zależności od czasu redaktorów.

Coś na sposób jak rozwiązane na blogu powrotroberta.pl

Bubu
Bubu
3 lat temu

Szacun Panowie!

dz0n
dz0n
3 lat temu

Dodajcie jeszcze plusiki i minusiki do komentarzy to fajnie będzie

Krycha93
Krycha93
3 lat temu

Cieszy że strona o ukochanym klubie dalej się rozwija.

Monczi
Monczi
3 lat temu

Muszę przyznać, że ostatnio wpadałem tu tylko co jakiś czas, bo po prostu szkoda mi było tej strony, która jak mi się wydawało umierała. Nowy wygląd cieszy oko i co najważniejsze shoutbox jest usunięty więc redakcja będzie miała większą satysfakcję z pisania newsów bo komentowanie będzie możliwe tylko pod nimi. Brawo! C’mon City!

bob
bob
3 lat temu

W pierwszej chwili pomyślałem, że strony już nie ma bo nie ma komu jej prowadzić. Na szczęście to tylko zmiany w funkcjonowaniu, oby na lepsze. Strona wygląda teraz lepiej niż kiedykolwiek.

zumi
zumi
3 lat temu

No ! I oto chodzi!