Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City dokonał już kilku wzmocnień przed rozpoczęciem nowego sezonu, ale nie zamierza poprzestawać na transferach.

Dyrektor zarządzający czwartej ekipy minionego sezonu Premier League, Ferran Soriano oświadczył, że klub planuje pozyskanie jeszcze kilku zawodników.

– Na pewno pozyskamy jeszcze kilku zawodników. Prowadzimy negocjacje, które dopiero co są w zalążku, ale też takie, które są bardziej zaawansowane. Niektórzy zawodnicy z kolei chcą ogłosić coś dopiero po Mistrzostwach Europy – powiedział Hiszpan podczas rozmowy z BBC.

Spekuluje się, że Soriano miał na myśli między innymi defensora Evertonu, Johna Stonesa oraz pomocnika Schalke 04 Gelsenkirchen, Leroya Sane.

Sam Sane wyznał jakiś czas temu, że chce poczekać z decyzją dotyczącą swojej przyszłości do czasu zakończenia Mistrzostw Europy.

Około dwóch tygodni temu nowy trener Schalke, Markus Weinzierl próbował nakłonić pomocnika do pozostania w klubie z Zagłębia Ruhry, ale trzeba poczekać jeszcze na ostateczną decyzje zawodnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj