Harry Kane
fot. www.tottenhamhotspur.com

Manchester City podobno nie zamierza rezygnować z zakontraktowania Harry’ego Kane’a podczas tegorocznego lata i przygotowuje się do złożenia Tottenhamowi Hotspur nowej oferty w wysokości 127 milionów funtów.

28-letni reprezentant Anglii miał dać jasno do zrozumienia władzom Spurs, że zamierza przenieść się na Etihad Stadium, podczas gdy trener Manchesteru City, Pep Guardiola, potwierdził w zeszłym tygodniu zainteresowanie napastnikiem.

Pomimo wydania tego lata 100 milionów funtów na Jacka Grealisha, Obywatele są skłonni pobić brytyjski rekord transferowy po raz drugi, aby sprowadzić Kane’a.

Według włoskiego dziennikarza Fabrizio Romano, mistrzowie Premier League przygotowują nową ofertę w wysokości 127 milionów funtów w nadziei, że przekonają Spurs do sprzedaży swojej gwiazdy. Romano twierdzi jednak, że klub z Londynu nadal planuje utrzymać kapitana reprezentacji Anglii w swoich szeregach.

Źródło: Fabrizio Romano 

2 KOMENTARZE

  1. Panowie, dla mnie wszystko jest jasne i klarowne!! City składa ofertę 127 mln funtów (dokładnie 150 mln euro). Jesli Levi zaakceptuje oferte – Kane jest nasz! Jeśli nie – tamat definitywnie się kończy. Myślę, że dzień, dwa i wszystko będzię jasne!

    Szanse oceniam 50/50. Jeżeli Levi się zastanowi – przyjmie ofertę, bo w czasach kryzysu nikt nie da więcej, zwłaszcza spoza PL. Jesli się uprze (a może to zrobić) będzie pozamiatane. Tak samo upierała się Barcelona z Messim rok temu. Więc jak widac nie zawsze rozsądek zwycięża!

    Uważam też, ze 150 baniek to jest maksimum i nie składałbym wyższej propozycji. Trudno, druga linia
    Sterling-Grealish-Kevin/Gundo – Mahrez/Bernardo nie jest zła. Atak..cóż zostaje Jesus i jego ostatnia szansa w zyciu. Żadnych innych napastników realnie lepszych od Jesusa na rynku nie widzę (na teraz – Haaland nie wo wyjęcia raczej, Mbappe śni o Realu)