Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Według informacji The Sun, Manchester City jest kolejnym klubem, który wnikliwie monitoruje sytuację zawodników Paris Saint-Germain.

Paryski klub po nieudanej pierwszej części sezonu zdecydował się na przeprowadzenie rewolucji kadrowej i zdecydował się między innymi na pozyskanie Juliana Draxlera z Wolfsburga, a w toku wciąż są poszukiwania bramkostrzelnego napastnika, który mógłby nieco odciążyć Edinsona Cavaniego.

Transfery do Paryża są jednoznaczne z opuszczeniem klubu przed zawodników, którzy nie zdołali zaaklimatyzować się na Parc des Princes.

Głównymi kandydatami do odejścia są Jese Rodriguez i Grzegorz Krychowiak, którzy przybyli do Paryża latem 2016 za łączona sumę opiewającą na około 55 milionów euro.

Pierwszy z zawodników od dłuższego czasu znajduje się w fazie negocjacji z Las Palmas w kwestii półrocznego wypożyczenia do Hiszpanii, ale klub z Wysp Kanaryjskich nie stać na opłacanie jego pensji.

W grę wchodzą także przenosiny do Valencii lub do Premier League, gdzie zainteresowanie jego osobą wykazuje Liverpool i podobno także Manchester City.

Obywatele są jednak o wiele bardziej zdeterminowani w kwestii transferu Grzegorza Krychowiaka, który jest jednym z kandydatów do zastąpienia na Etihad Stadium kontuzjowanego ?lkaya Gündogana.

Byłym zawodnikiem Sevilli bardzo mocno zainteresowany jest także Arsene Wenger z Arsenalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj