Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Mając w pamięci atak na autobus Manchesteru City w 2018 roku, Obywatele oczekują gwarancji bezpieczeństwa od Liverpoolu, ponieważ w mediach społecznościowych znowu zaczęły się pojawiać wpisy kibiców The Reds, zachęcające do kolejnego „powitania” mistrzów Anglii na Anfield.

Manchester City skontaktował się z Liverpoolem, wyrażając zaniepokojenie, kolejnymi wpisami sympatyków klubu z Anfield, które zachęcają do powtórzenia wydarzeń z 2018 roku. Wygląda to mniej więcej tak:

scouse_baner.jpg

Nie wiadomo kto stoi za publikowaniem takich plakatów, ale władze Manchesteru City zdecydowały się przedyskutować zaistniałą sytuację z przedstawicielami Liverpoolu. 

Manchester City liczy, że Liverpool oraz policja Merseyside tym razem nie dopuści do scen, w których kibice The Reds rzucają butelki, flary oraz inne przedmioty w autobus mistrzów Anglii

Policja Merseyside jest świadoma powagi niedzielnego wydarzenia, lecz nie przewiduje żadnych incydentów. W międzyczasie Liverpool zapewnił, że współpracuje z policją, aby wszystko przebiegło tak jak należy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj