Kalidou Koulibaly
fot. www.sccnapoli.it

Omar Berrada, dyrektor operacyjny Manchesteru City, zaprzeczył doniesieniom mówiącym, że The Citizens próbowali podpisać latem kontrakt z defensorem Napoli, Kalidou Koulibalym.

Berrada twierdzi, że Manchester City nie podjął żadnych wniosków, aby zawrzeć umowę z reprezentantem Senegalu, chociaż Koulibaly przez chwilę znajdował się na radarze City.

– Prawda jest taka, że ​​nigdy nie negocjowaliśmy z Napoli w sprawie Koulibaly’ego – powiedział Berrada na łamach The Athletic.

– To było bardzo interesujące zobaczyć ilość spekulacji pojawiających się w mediach oraz w  mediach społecznościowych.

– Uśmiechałem się, ponieważ zdarzały się sytuacje, kiedy twierdzono, że umowa została zawarta, sfinalizowana lub miała zostać lada moment ogłoszona. Transfer miał zostać ogłoszony za kilka dni, podczas gdy my w ogóle nie byliśmy w kontakcie z Napoli w jego sprawie.

– Koulibaly zecydowanie jest czołowym graczem, więc poświęciliśmy mu trochę uwagi. Było tak z powodu pewnych parametrów, które były dla nas bardzo istotne, ale finalnie weszły do ​​gry.

Manchester City wzmocnił środek defensywy pozyskując Nathana Ake z Bournemouth i Rubena Diasa z Benfiki, podczas gdy Nicolas Otamendi udał się w odrwtnym kierunku.

Źródło: The Athletic

3 KOMENTARZE