Harry Kane
fot. www.tottenhamhotspur.com

Saga transferowa z udziałem napastnika Tottenhamu Hotspur i reprezentacji Anglii wciąż trwa. 27-latek od dłuższego czasu łączony jest z przenosinami do Manchesteru City, ale z najnowszych informacji wynika, że Obywatele mogą wycofać się z walki o jego angaż, chyba że Tottenham obniży oczekiwania finansowe.

Harry Kane już jakiś czas temu poinformował władze Tottenhamu, że chce poszukać nowych wyzwań i zmienić klub podczas najbliższego letniego okienka transferowego, a Manchester City osłabiony odejściem Sergio Aguero, od początku uważany był za faworyta do jego zakontraktowania.

Pojawiły się sugestie, że 27-latek może być dostępny na rynku transferowym za kwotę 100 milionów funtów, ale z najnowszych informacji wynika, że cena jakiej oczekują Koguty to ponad 150 milionów funtów, a z racji obowiązującej do czerwca 2024 roku umowy, Londyńczycy mają silną pozycję negocjacyjną.

Manchester Evening News twierdzi, że Obywatele są gotowi pobić swój rekord transferowy, aby zakontraktować Kane’a, ale pomimo silnej potrzeby pozyskania napastnika, mogą też poczekać do przyszłego lata, aby sprowadzić Anglika na Etihad Stadium.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

1 KOMENTARZ

  1. Dobry to on był jak grał w Atletico. Teraz to jest zwyklym przecietniakiem. Jeszcze w stylu barcelony ma slabe staty a my gramy praktycznie to samo. Jak slysze o tym ze mamy robiv uklady z barcwelona yo od razu mam podniesione ciśnienie. Griezmany sergi roberta alby. Co oni chca teatrzyk z tymi kukielkami zrobic w pl.