Riyad Mahrez
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Riyad Mahrez stwierdził, że współpraca z trenerem Pepem Guardiola, pomogła wznieść jego grę na nowy, wyższy poziom i wydobyć z niego to, co najlepsze.

Od czasu dołączenia do Manchesteru City z Leicester latem 2018 roku, algierski skrzydłowy stał się jednym z filarów zespołu z Etihad Stadium.

? Myślę, że bardzo się rozwinąłem jako gracz, ale także jako człowiek. Zawsze wychodzę też z założenia, że muszę dodać coś w specjalnego do mojej gry ? powiedział Mahrez.

? Pep Guardiola dużo ze mną pracował, aby to zrobić ? zwłaszcza, aby być bardziej efektywnym w polu karnym i być tam, gdzie możesz strzelać gole.

? Pep Guardiola zawsze daje swobodę ofensywnym zawodnikom na ostatnich 30 metrach. Możemy robić wszystko na co mamy ochotę. Oczywiście przekazuje informacje, gdzie według niego znajdują się wolne przestrzenie, ale na końcu wszystko zależy od zawodników.

? Boisko należy do nas i nikt nie powstrzymuje nas przed dryblingiem ani niczym innym. Dzięki Guardioli osiągnąłem więcej i udowodniłem wiele rzeczy.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj