Riyad Mahrez
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Riyad Mahrez z niecierpliwością oczekuje wznowienia rozgrywek Premier League w przyszłym miesiącu.

W związku z pandemią koronawirusa, rozgrywki ligi angielskiej zostały zawieszone. Teraz pojawiły się możliwości, aby dokończyć sezon 2019/20.

? Minęło sporo czasu bez piłki nożnej, ale dostosowaliśmy się do nakazów i teraz wróciliśmy do treningów, więc jest dobrze.

? Pandemia jest czymś, co musimy uszanować. Teraz wróciliśmy do treningu i bardzo się z tego powodu cieszymy. Krok po kroku stajemy się sprawniejsi, więc jest dobrze. Jestem podekscytowany perspektywą powrotu na boisko.

? Miło było znów zobaczyć moich kolegów z drużyny i trenerów. Dobrze było trenować ze wszystkimi, zwłaszcza że mieliśmy też bardzo dobrą pogodę do tego!

? Myślę, że byliśmy w dobrej formie przed pandemią. Nie powiedziałbym, że byliśmy u szczytu formy, ale było dobrze. Będziemy znów trenować i wracać do formy, ponieważ wstrzymanie rozgrywek nie dotyczyło wyłącznie nas. Potrzeba czasu, aby wrócić i być takimi, jakimi byliśmy wcześniej, ale jest takie same w przypadku każdego zespołu.

? Myślę, że to dobry moment, aby wygrać Ligę Mistrzów. Mamy zespół, mamy trenera, mamy wszystko, aby to zrobić, więc to dobry czas. Nie wiem, czy jesteśmy najlepsi, ale jesteśmy wystarczająco dobrzy, aby wygrać. Liga Mistrzów jest trudna, każdy chce ją wygrać, więc będzie to wielkie wyzwanie.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj