Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

iemiecki skrzydłowy wierzy, że wyczyny Manchesteru City w rozgrywkach pucharowych w tym sezonie pomogły Niebieskim nabrać rozpędu, gdy kampania rozwija się w nieustającym tempie. 

– W zeszłym sezonie wspaniałym uczuciem było pokonać Arsenal na Wembley, i wygrać trofeum, tym bardziej że dla niektórych zawodników było to pierwsze zwycięstwo w rozrywkach pucharowych w Anglii.

– Każde zwycięstwo w rozgrywkach sprawia, że jesteś jeszcze bardziej zmotywowany, i trenujesz ciężko aby osiągnąć kolejny sukces. Mam nadzieję, ze będziemy mogli to powtórzyć w tym sezonie, kiedy będziemy grać z Chelsea w finale Pucharu Ligi”

Sane ma kolejny bardzo dobry sezon, młody skrzydłowy przyznaje, że zawsze ciężko pracuje aby poprawić i zachować skuteczność. Jego statystki w tym sezonie – 11 bramek i 13 asyst – sprawiają, że jest jednym najbardziej skutecznych atakujących w Premier League. 

-Trudno być w najlepszej formie za każdym razem, gdy grasz. Staram się poprawiać każdego dnia, pracuję nad tym aby nie popełniać błędów, każdy z naszych zawodników dąży do tego aby się poprawić. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj