Frank Lampard
fot. www.chelseafc.com

Szkoleniowiec Chelsea FC, Frank Lampard nie ukrywa, że jest pod wielkim wrażeniem Manchesteru City. Były reprezentant Anglii uważa, że ekipa Obywateli jest punktem odniesienia dla jego zespołu, ale wierzy w zwycięstwo w nadchodzącym pojedynku.

? Kiedy grasz z takim zespołem jak Manchester City, masz pewne punkty odniesienia. Będąc klubem takim jak Chelsea, musimy jasno powiedzieć, że ??chcemy być na ich poziomie – rywalizować o pierwsze miejsce i triumf w europejskich pucharach.

? W ostatnich sezonach robiliśmy to, ale w tej chwili wiemy, że jesteśmy w nieco innej sytuacji. Chcemy zniwelować tę lukę.

? Mamy zadanie do wykonania, którym jest zmierzenie się z jednym z najlepszych zespołów na świecie w ciągu ostatnich kilku sezonów i próba osiągnięcia korzystnego rezultatu.

? To ogromne wyzwanie. Wiemy, że za każdym razem, gdy gramy z Manchesterem City, musimy wierzyć w siebie, być pewnym siebie i dawać z siebie wszystko. Wierzę w ten zespół i uważam, że jeśli to zrobimy, możemy wygrać z kimkolwiek.

Źródło: www.chelseafc.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj