Manchester City Pepa Guardioli
fot. www.manchestercity.pl

Do końca stycznia można głosować na książkę ?Manchester City Pepa Guardioli. Budowa superdrużyny? Lu Martina i Pola Ballusa w plebiscycie na Sportową Książkę Roku 2020. Przy pełnej mobilizacji fanów futbolu, publikacja ta ma duże szanse na zwycięstwo w konkursie. Głosy na pozycję wydaną pod patronatem ManchesterCity.pl można oddawać pod linkiem idz.do/fb_sportowa_ksiazka_roku.  

O książce ?Manchester City Pepa Guardioli. Budowa superdrużyny?:

Josep Guardiola zbudował w Manchesterze prawdziwą maszynę do zdobywania trofeów. Szkoleniowiec w ciągu zaledwie kilku lat zdołał stworzyć prawdziwy monolit i drużynę, która stawiana jest za wzór.

Od pierwszych dni pracy na Wyspach Katalończyk wprowadzał w klubie nowe porządki. Zaczął od? klubowego budynku, a jego uwagę zaprzątały rzeczy z pozoru tak błahe, jak rozmieszczenie pomieszczeń czy stołówkowe menu. Szybko zjednał sobie również piłkarzy, dla których stał się kimś więcej niż tylko trenerem.

Autorzy książki, Lu Martín i Pol Ballús, towarzyszą Guardioli przez cały okres jego pracy z The Citizens. Dzięki temu książka zawiera mnóstwo nieznanych anegdotek i smaczków zza kulis. Bo czy wiecie na przykład, czym zajmował się Pep, gdy do jego szatni wtargnął wściekły José Mourinho?

Po przeczytaniu tej pozycji zyskacie nowe spojrzenie na to, jakim fenomenem jest Guardiola. Jego trenerski warsztat oraz podejście do najmniejszych detali wyznacza bez wątpienia nowe standardy we współczesnym futbolu.

Ponadto polecamy tę i inne książki, które aktualnie znajdują się na wyprzedaży pod tym linkiem idz.do/manchestercitypl-wyprzedaz. Serdecznie zachęcamy do zakupów!

Źródło: www.manchestercity.pl