Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester-City.pl ogłasza kolejny konkurs. Jesteśmy dumni z faktu, że nasza strona z dnia na dzień cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ale nie ukrywamy, że nasze ambicje sięgają jeszcze wyżej.

Mimo ogromu obowiązków dnia codziennego, mamy poczucie, że wykonujemy gigantyczną pracę, aby dostarczyć Wam świeżej dawki informacji prosto z Etihad Stadium, a naszym celem jest, aby Manchester-City.pl stał się prawdziwym polskim centrum dyskusji o ekipie Obywateli.

Aby zachęcić Was do tworzenia razem z nami największego polskiego portalu o The Citizens, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym trzy osoby otrzymają poniższy kubek 🙂

Co zrobić, aby wygrać? Chcemy docenić Waszą kreatywność i zdolność logicznego myślenia, a także Wasz wkład w rozwój serwisu, ale nie zmienia to faktu, że zasady konkursu są dziecinnie proste.

Wystarczy zarejestrować się na stronie Manchester-City.pl i komentować publikowane przez nas artykuły oraz brać udział w dyskusji z innymi fanami Manchesteru City. Innymi słowy: Waszym zadaniem jest po prostu czynny udział w życiu serwisu. W zamian nagrodzimy trzy osoby prezentowanym wcześniej kubkiem.

Konkurs trwa do końca kwietnia. Wówczas też ogłosimy zwycięzce. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj