Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Kapitan Manchesteru City, Vincent Kompany nie ma zbyt wielu powodów do radości jeżeli chodzi o jego karierę w ostatnich latach.

Reprezentant Belgii trapiony jest przez kontuzje, w efekcie czego często musi pauzować.

Na szczęście, 31-latek świetnie radzi sobie w życiu prywatnym i ostatnio zdobył tytuł magistra na kierunku Master’s in Business Administration (MBA). 

– Udało mi się zdobyć tytuł magistra. Tak naprawdę nigdy nie chodziło tutaj o stopień, ale jestem dumny, że udało mi się dojść do samego końca. Przygoda ze studiami pozwoliła mi całkowicie wyjść poza moją strefę komfortu i poznać nieznane mi terytorium. Było mi ciężko, ale charakter pozwolił mi przetrwać początkowe etapy. Systematyczność przyszła później i udało mi się zachować ją do samego końca. To osiągnięcie chciałbym zadedykować mojej zmarłej matce. Chcę podziękować również mojej żonie i dzieciom za to, że są dla mnie tak wspaniałym źródłem pozytywnej energii i motywacji. Dziękuję moim kolegom z drużyny i przyjaciołom, którzy wspierali mnie po drodze. Chciałbym także podziękować osobom, które prowadzą zajęcia MBA w Manchester Business School, za inspirowanie i prowadzenie nas wszystkich. Każdemu młodemu sportowcowi radzę, nie opierał wszystkiego na swoim zdrowiu, aby potrafił przejąć kontrolę nad swoim życiem i uczył się. Wierzę, że dzięki nauce będą mogli stać się lepszymi i bardziej kompletnymi sportowcami – napisał Kompany na swoim profilu na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj