Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Kapitan Manchesteru City, Vincent Kompany podczas rozmowy z oficjalną stroną internetową klubu z Etihad Stadium, przedstawił swój punkt widzenia na temat postępów, jakie w ostatnich miesiącach zrobiła ekipa The Citizens.

– Myślę, że obecny sezon jest bardzo ciekawy. Oczywiście chcielibyśmy być na szczycie tabeli, a naszą ambicją jest być konkurencyjnym we wszystkich rozgrywkach i zdobycie wszystkiego co tylko się da. To bardzo trudny proces, ale myślę, że jesteśmy na dobrym torze. To musi przełożyć się na wyniki – stwierdził Kompany w rozmowie oficjalną stroną internetową Manchesteru City.

– Szukamy sposobów na rozgrywanie idealnych spotkań, ale w drodze do tego wielokrotnie na naszej drodze pojawiały się trudności. To normalne.

– Nie jestem osobą, która cieszy się, gdy wyniki nie są idealne, ale nie odczuwam negatywnych emocji, ponieważ widzę, jaką ciężką pracę wykonujemy, Wielu piłkarzy próbuje grać w zupełnie nowy sposób i myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, jako klub i jako zespół – podsumował Kompany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj