Yaya Toure
fot. www.mancity.com

Kolo i Yaya Toure podczas swojej kariery zawodniczej mieli okazję bronić barw Manchesteru City. Szczególnie młodszy z braci bardzo mocno odcisnął swoje piętno na historii klubu z Etihad Stadium.

Kolo Toure uważa, że jego brat z całą pewnością był bardziej utalentowanym zawodnikiem, ale często brakowało mu odpowiedniej dyscypliny. Jego zdaniem Yaya Toure miał wszystko, aby sięgnąć po Złotą Piłkę, jednak brakowało mu konsekwencji.

Kolo Toure stwierdził także, że w przeszłości zdarzały się problemy komunikacyjne, w wyniku których Yaya nie był odpowiednio rozumiany przez innych.

? Yaya był lepszym zawodnikiem ode mnie i na pewno był bardziej utalentowany. Więcej biegałem na boisku i na pewno więcej pracowałem, ale gdyby Yaya miał odpowiednią dyscyplinę, dzięki swojemu talentowi wygrałby Ballon D’Or.

? Yaya jest wspaniałym facetem, ale czasami zdarzają się nieporozumienia w jego komunikacji, ponieważ angielski nie jest naszym pierwszym językiem. Czasami możesz powiedzieć rzeczy, których w rzeczywistości nie masz na myśli, a to może obrócić się przeciwko tobie. Wiem jednak, że w głębi serca Yaya jest cudownym facetem i wiem, że kocha Manchester City.

Źródło: www.dailymail.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj