Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Zgodnie z ostatnimi transferowymi plotkami, nowym klubem Joe Harta miał od przyszłego sezonu być Liverpool. Trener The Reds, Jurgen Klopp wielokrotnie wypowiadał się o bramkarzu w samych superlatywach, zaś angielskie media sugerowały, jakoby Niemiec przymierzał się do zakupu zawodnika za 20 milionów funtów. Wobec rozczarowującej postawy Simona Mignoleta, oraz ściągniętego na Anfield całkiem niedawno Loriusa Kariusa, plotki te nie były bez pokrycia.

Pomimo kiepskiej formy wymienionych wyżej bramkarzy Liverpool, Klopp zapowiedział, że nie zamierza ściągać na Anfield żadnego nowego bramkarza.

– Hart jest wspaniałym bramkarzem, jednak nie jesteśmy zainteresowani kupnem go ani teraz, ani w przyszłości – mówi.

Hartowi nie udało się zachować czystego konta w Serie A od 8 stycznia, do tego bramkarz popełnił w tym sezonie kilka znaczących błędów, po których, jak wyliczono, Torino straciło przynajmniej 5 bramek. Zdaniem prezydenta turyńskiego klubu, Urbano Cairo, jest pewien powód obniżki formy angielskiego goalkeepera.

– Zbyt wiele mówi się teraz o Harcie – podaje Cairo.

– Odkąd ma to miejsce, prezentowany przez niego poziom wyraźnie się obniżył. Już 3 raz tracimy gola po jego wyraźnym błędzie a to już za dużo.

– Tak to właśnie wygląda i choć lubię go, to czas najwyższy? On jest świetnym bramkarzem, więc zobaczymy jak sprawy się potoczą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj