Jurgen Klopp
fot. www.liverpoolfc.com

Szkoleniowiec Liverpoolu, Jürgen Klopp ocenił niedzielne spotkanie swojej drużyny z Manchesterem City. Niemiecki opiekun The Reds, uważa że podział punktów jest sprawiedliwym rezultatem.

? Podobał mi się cały mecz w naszym wykonaniu, ale początek był prawdopodobnie najlepszym okresem w grze. Taki jest futbol. W meczach przeciwko Manchesterowi City trzeba wykorzystywać swoje szanse lub tworzyć ich jeszcze więcej. Brakowało nam stuprocentowych szans. Strzeliliśmy gola, ale potem nie byliśmy już tak kompaktowi przez mniej więcej 10 minut, może więcej, co od razu przełożyło się na szansę, a następnie bramkę Manchesteru City.

? Zazwyczaj, gdy gramy z Manchesterem City, siedzimy na konferencji prasowej i muszę powiedzieć: Tak, tutaj mieliśmy trochę szczęścia, tak tutaj uratowała nas świetna interwencja. Zwykle Manchester City stwarza bardziej klarowne sytuacje. Dzisiaj tego nie zrobili i to komplement dla moich chłopców. Bardzo ich szanujemy. Podobał mi się dzisiejszy poziom energii obu drużyn ? to była świetna walka na najwyższym poziomie. Biorąc pod uwagę jakość obu drużyn, obu ekipom udało się powstrzymać rywala. Jestem więc bardzo zadowolony z wyniku i wydajności.

Źródło: www.liverpoolfc.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj