Strona główna Wiadomości KDB: W nowym sezonie wszystko będzie w porządku

KDB: W nowym sezonie wszystko będzie w porządku

0
KDB: W nowym sezonie wszystko będzie w porządku
fot. www.mancity.com

Kevin De Bruyne zadeklarował, że w przyszłym sezonie będzie gotowy i w pełni sił. Belg w tym sezonie z powodu kontuzji kolana opuścił większość sezonu, lecz gdy wracał to widać było jego ogromny wpływ na dynamikę ataków Manchesteru City. Mimo tych częstych kontuzji w tym sezonie, De Bruyne nie martwi się stanem swojego zdrowia. Oto jego wypowiedź:

– Gram w piłkę od 11 lat, nie miałem wielu kontuzji więc nie mogę narzekać.

 W swojej karierze rozegrałem prawie 500 spotkań, więc jest to dużo, ale ten rok był zły, ponieważ zacząłem go od dwóch poważnych kontuzji.

 Gdy grasz raz w tygodniu to wszystko jest w porządku, ale kiedy ja grałem pięć czy sześć meczów w ciągu zaledwie dwóch i pół tygodnia, moje ciało powiedziało: „nie, to nie jest możliwe”.

 Dla mnie sezon się skończył po meczu z Tottenhamem. Dobrze jest wrócić do drużyny na czas rozdawania nagród. W tym sezonie zabrakło mi szczęścia. 

 Dwie pierwsze kontuzje to był wypadek, po prostu stało się. Za pierwszym razem skręciłem kostkę, za drugim Fosu-Mensah upadł na moje kolano. Gdyby upadł kilka centymetrów dalej, nic by się nie wydarzyło. Wiedziałem, że moje ciało nie jest przygotowane na tak ogromną ilość meczów.

 Nie mam wątpliwości, że po dobrym wypoczynku i przejściu przedsezonowego obozu przygotowawczego, wszystko będzie w porządku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj